Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, przede wszystkim musisz określić jego wielkość. Zastanów się też, na czym najbardziej Ci zależy – np. na nowoczesnych technologiach, opcji Smart TV czy też wyjątkowym designie. Jednym z najpopularniejszych jest telewizor 55 cali 4K, dlatego też wybraliśmy kilka wartych uwagi modeli.

Mimo ogromnej popularności Internetu telewizja nadal jest jedną z podstawowych form rozrywki. Zakup sprzętu, który zwykle zajmuje ważne miejsce w naszym salonie, nie jest jednak prostą sprawą. Z dylematem, jaki telewizor kupić, spotyka się prędzej czy później każdy z nas.

Musisz określić jego rozmiar, a także zastanowić się, jaki model będzie najlepszym telewizorem dla Ciebie i Twojej rodziny. Spróbujemy ułatwić Ci to zadanie – poniżej znajdziesz TOP 3 odbiorników 55-calowych.

Najlepszy telewizor? Samsung 55″ UE55KU6400

Wśród 55-calowych propozycji ciekawą opcją jest Samsung UE55KU6400. Oferuje wszystko to, czego zwykle oczekujemy, a zatem stylowy wygląd, funkcje Smart TV i łączność z Wi-Fi, niezwykle płynny i przejrzysty obraz, perfekcyjne kolory, niezły kontrast oraz dobry dźwięk. Najważniejsze jednak, że zapewnia świetną rozdzielczość 4K UHD.

Jeśli interesuje Cię najlepszy telewizor 55 cali 4K w atrakcyjnej cenie, warto wziąć go pod uwagę. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry i z pewnością sprzęt ten odpowie na potrzeby większości z nas. Warto też dodać, że dzięki strumieniowemu przesyłaniu treści można na nim odtwarzać filmy, muzykę czy zdjęcia ze smartfona i innych urządzeń.

Panasnonic 55′ TX-55EX610E 4K HDR

Jeśli nadal masz wątpliwości, jaki telewizor kupić, rozważ także telewizor 55 cali 4K od Panasonica. Zyskasz żywy obraz 4K HDR, liczne funkcje inteligentne dzięki Smart TV, a dzięki nowoczesnej konstrukcji Switch Design dopasujesz go do każdego wnętrza. Możesz też przerzucić zawartość smartfona na telewizor, przesuwając dłonią po ekranie swojego telefonu.

4K oznacza czterokrotnie większą rozdzielczość niż Full HD. W praktyce oznacza to niezwykle szczegółowy obraz, odwzorowanie realistycznych barw i głęboką czerń. Cena tego modelu to około 2500 zł, a zatem zdecydowanie wart jest rozważenia.

Philips LED 55PUS6262

Ostatnim modelem pretendującym do miana najlepszego telewizora 55 cali w przystępnej cenie jest Philips. Wyposażony w nowoczesne technologie i stylowy model będzie świetnie prezentował się w centralnej części salonu. Ambilight stworzy przyjemny nastrój – ta wyjątkowa technologia wizualnie poszerza ekran i można poczuć się jak w kinie.

Telewizor Ultra HD oferuje cztery razy większą rozdzielczość niż zwykłe modele Full HD. Ponadto Philips zastosował technologię dodatkowo zwiększającą rozdzielczość Ultra Resolution, co sprawia, że zyskamy nową jakość obrazu. Lepsza ostrość, świetny kontrast, większa głębia, naturalne kolory i odwzorowanie szczegółów czynią go naprawdę godnym przeciwnikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here