Zalany iPhone

Najgorszy koszmar każdego właściciela urządzenia mobilnego. Zalany smartfon to prawdziwa katastrofa. Nie każdy z nich jest wodoodporny. A wypadku chodzą po ludziach i nie da się przewidzieć wszystkich możliwości. Co zrobić z zalanym iPhonem? Podpowiadamy.

Naprawa zepsutego smartfona może być kosztowna, a w przypadku zalania może okazać się niemożliwa do realizacji! Wszystko zależy od tego, jakie uszkodzenia wystąpiły w konkretnym urządzeniu. Czy styki się przepaliły? Być może doszło do zwarcia? To wszystko ma ogromne znaczenie. Właśnie dlatego iPhone serwis Warszawa powinien wziąć pod uwagę te wszystkie kwestie zanim przejdzie do naprawy. Co jednak zrobić tuż po zalaniu, kiedy nie możemy od razu wybrać się do serwisanta? Podpowiadamy.

Co zrobić po zalaniu telefonu?

Najważniejsza jest szybka reakcja! Zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby kontakt z cieczą był jak najkrótszy. Od razu wyjmij iPhone’a z wody, ponieważ to zminimalizuje ryzyko poważnego uszkodzenia. Następnie wytrząśnij wodę z gniazd ładowania i innych oraz wytrzyj urządzenie do sucha. Kolejny istotny krok to wyłączenie smartfona, co może go uchronić przed wystąpieniem zwarcia. Co ważne, nigdy, ale to nigdy nie podłączaj zalanego urządzenia do ładowania! To może doprowadzić o głębokiej usterki, a w rezultacie jego naprawa będzie po prostu niemożliwa. Ostatnim krokiem będzie oczywiście skorzystanie z profesjonalnego serwisu, który zajmie się resztą. Nie decyduj się na samodzielne rozbieranie, suszenie i naprawianie telefonu. Może się to źle skończyć, a więc lepiej nie ryzykować.

Wybierz dobry serwis

Oczywiście to, jaki iPhone serwis Warszawa wybierzesz nie pozostaje bez znaczenia. Skup się zatem na tym, żeby postawić na sprawdzoną i doświadczoną firmę, która podejmie się wyzwania i zrobi wszystko, żeby uratować Twój telefon. Najlepszych fachowców możesz z powodzeniem znaleźć w firmie MedicPhone. To właśnie tam czekają na Ciebie zaangażowani specjaliści, którzy nie chodzą na kompromisy i zawsze dają z siebie wszystko podczas usuwania usterek. Co ważne, w tej firmie możesz również liczyć na możliwość wypożyczenia zamiennego urządzenia, które posłuży Ci, kiedy Twój sprzęt będzie w naprawie. Jest to ważne szczególnie wtedy, kiedy smartfon służy Ci nie tylko do spraw prywatnych, ale również służbowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here