Przeprowadzenie doładowania PlayStation nie wymaga wcale posiadania karty – w tym celu możemy także zapłacić gotówką albo przelewem. Jak to zrobić?

Doładowanie PlayStation Plus to świetny wybór dla każdego, kto chce poszerzyć funkcjonalność swojej konsoli. Dzięki niemu możemy korzystać z trybu rozgrywki wieloosobowej on-line na swojej konsoli, czyli możemy grać przez internet z innymi osobami – znajomymi i nieznajomymi. Co więcej, subskrypcja Plus pozwala na uzyskanie dostępu do dwóch darmowych gier każdego miesiąca oraz daje liczne obniżki w sklepie PS.

Aby wykonać doładowanie PlayStation Plus bezpośrednio w sklepie PS, będziemy potrzebowali karty płatniczej albo kredytowej akceptowanej przez sklep. Niestety, nie zawsze gracz ma ją do dyspozycji. Niektórzy nie chcą również udostępniać danych karty w obawie przed ich wykradzeniem. W takiej sytuacji możemy skorzysta z dwóch metod doładowania – stacjonarnie albo on-line.

Pierwsza metoda polega na wykupieniu doładowania PS Plus w sklepie stacjonarnym – znajdziemy je głównie w sklepach z grami i elektroniką, ale również w wybranych sklepach innych typów, na przykład salonikach prasowych, hipermarketach. Za doładowanie możemy zapłacić wtedy gotówką albo kartą w terminalu płatniczym.

Gdy jednak nie mamy czasu na wyjście do sklepu albo w okolicy nie mamy żadnego punktu, w którym zakupimy doładowanie PlayStation Plus w formie karty z kodem, możemy wybrać jeszcze jedną opcję – doładowanie on-line. To możliwe w serwisach prowadzących sprzedaż różnych doładowań. Zakupimy w nich wtedy kod, który będzie dostarczony do nas na adres e-mailowy.

Za doładowanie możemy zapłacić przelewem – jako że serwisy te wykorzystują systemy szybkich przelewów on-line, nawet jeśli wykonamy przelew międzybankowy, możemy wtedy otrzymać kod niemalże od ręki, dlatego cała transakcja najczęściej trwa tylko parę minut.

Zatem jeśli chcemy zakupić doładowanie PlayStation Plus bez wychodzenia z domu i on-line, możemy zrobić to szybko i wygodnie w specjalnych serwisach – wystarczy tylko parę kliknięć, aby od razu skorzystać z subskrypcji PS Plus!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here