Korzystny zwrot podatku z zagranicy

Holandia i Niemcy to kraje, do których nasi rodacy bardzo często udają się w celach zarobkowych. Kuszą nas tam wysokie zarobki i wysoki standard życia. Jednym z czynników, który może zniechęcać nas do tego kroku, może być konieczność załatwienia wielu kwestii finansowych. Teraz nie musisz się o to martwić! Korzystając z pomocy naszego biura podatkowego, bez najmniejszych problemów załatwisz wszystkie formalności. Zapewniamy kompleksowe usługi oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu i ogromnej wiedzy z zakresu podatków.

Zwrot podatku z Holandii

Rozliczenie podatku Holandia to fraza, która jest bardzo często wpisywana w wyszukiwarkę internetową. Pokazuje to jak wiele osób szuka pomocy w załatwieniu formalności z urzędem skarbowym Belastingdienst. W Holandii do złożenia deklaracji podatkowej zobowiązani są z niewielkimi wyjątkami wszyscy podatnicy, niezależnie od meldunku i czasu zatrudnienia.

Należy tego dokonać w terminie jeżeli chcemy uniknąć dotkliwych kara finansowych. Jeśli nie masz pewności czy Ciebie również dotyczy rozliczenie, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci to ustalić. Zrób to jak najszybciej, ponieważ jeżeli przegapisz termin urząd rozpatrywać wniosek od 6 miesięcy do nawet 3 lat, czyli znacznie dłużej niż normalne. Na złożenie wszystkich dokumentów masz czas do 1 lipca jeżeli nie posiadasz meldunku w Holandii, lub do 1 maja jeżeli jesteś osobą zameldowaną

Zwrot podatku z Niemiec 

Od wielu lat Niemcy kojarzą się z miejscem, w którym można uzyskać bardzo dobre wynagrodzenie. Świadczy o tym ilość pracujących tam polaków. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że podatku w tym kraju są bardzo wysokie co może utrudniać wzbogacenie się, równoważy to jednak wysoka kwota wolna od podatku i liczne ulgi oraz dodatki socjalne.

Wszystko, co musisz wiedzieć o rozliczeniu podatkowym w Niemczech, znajdziesz na naszej stronie – https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/. Warto mieć świadomość, że rozliczenia z niemieckiego podatku można dokonać nawet do 4 lat wstecz.

Profesjonalne usługi biura podatkowego

Świadczymy profesjonalne usługi związane ze zwrotem podatku z zagranicy. Nasze działania kierujemy do wszystkich Polaków pracujących poza granicami kraju. Rozliczenie podatków z naszym biurem rachunkowym to gwarancja korzystnego zwrotu z takich państw, jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Holandia, Niemcy, Norwegia. Zaufaj nam, a nie będziesz musiał martwić się o terminy oraz żadne formalności. Zajmiemy się Twoją sprawą od początku do końca, sprawując pełen nadzór, będąc do Twojej dyspozycji przez cały czas. Zostaw papierkową robotę fachowcom i ciesz się wysoką kwotą odzyskanej nadpłaty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here