imad warszawa

Smartfony od Apple od zawsze wzbudzały zainteresowanie. Zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm, którym zależy na wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu klasy premium. Czasem jednak dostęp do nich okazuje się mocno utrudniony. Nie przez braki produktów w sklepach, a przez bardzo wysokie ceny. Jak sobie z nimi radzić?

Wydatek rzędu kilku tysięcy złotych nie zawsze jest dla firm czymś, co są w stanie przyjąć bez żadnych przeszkód, czy wątpliwości. Zwłaszcza gdy mowa jest o podmiotach niewielkich, które nie dysponują dużymi budżetami. Mimo to najnowszy iPhone jest niezwykle kuszący. A zwłaszcza jego wersja Pro, która zapewnia zdecydowanie najwięcej możliwości. Jak ją zdobyć bez konieczności wydawania dużych kwot?

Z pomocą przychodzą usługi, jakie zapewnia iMad. Apple to sprzęt wart sporych kwot, co jednak nie oznacza, że trzeba wydawać je od razu. Serwis oferuje usługi atrakcyjnego wynajmu, za sprawą którego smartfon jest udostępniany za 159 zł miesięcznie! W porównaniu do kosztów zakupu sprzętu, a nawet rat, jest to niska kwota.

Na jakiej zasadzie wynajmowany jest sprzęt Apple?

Warto w tym miejscu podkreślić, że cała procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać konkretne urządzenie, wypełnić wniosek, a następnie korzystać ze sprzętu. Opłata początkowa wynosi jedynie 5% wartości urządzenia, a sama umowa trwa jedynie przez rok. W jej trakcie klient może liczyć na profesjonalne usługi serwisowe.

Co się stanie, gdy wynajem dobiegnie końca? Urządzenia można zwrócić lub wymienić na nowe, jeszcze lepsze! W ten sposób klient zyskuje stały dostęp do świetnych sprzętów Apple. Warszawa to dobre miasto, by szukać tego typu ofert. Warto podkreślić, że iMad zajmuje się wynajmem również innych urządzeń. Nie tylko smartfonów, ale też tabletów, komputerów, słuchawek i wielu innych. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zadbać o kompletne wyposażenie firmy, które przyda się podczas realizacji wielu codziennych zadań.

Czy więc wynajem to coś, czemu warto przyjrzeć się bliżej? Oczywiście! Jest to świetny sposób na inwestycję oraz rozwój przedsiębiorstwa. Dostęp do nowoczesnych narzędzi zdecydowanie ułatwia planowanie, a także realizację wszelkich zadań. Pozwala również zadbać o pracowników firmy, którzy zamiast męczyć się z przestarzałym sprzętem, mogą liczyć na pełną wydajność i mnóstwo możliwości najnowszych rozwiązań. Wszystko to bez konieczności wydawania poważnych kwot na zakup urządzeń. Miesięczna opłata nie obciąża bowiem budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here