Coraz częściej widzimy na ulicy osoby z chińskimi telefonami. Czy faktycznie chińskie telefony są jak to się mówi badziewne? W Polsce przyjęło się, że wszystko co jest z chin to szajs i w ogóle nie warto się tym interesować. Otóż nic bardziej mylnego wszystko absolutnie wszystko jest z chin. Więc mówiąc, że chińskie telefony to badziew jesteśmy hipokrytami. Gdyż nasz telefon też jest z chin.

Odpowiadając na pytanie czy warto? – Warto jak najbardziej warto. Chińskie marki oferują tyle samo co popularne w Europie a nawet więcej za znacznie mniejszą cenę. Oczywiście kupowanie telefonów na aliexpress czy banggood liczy się z pewnym ryzykiem ale jest ono na tyle małe, że nie warto jest się nim przejmować. Przecież wystarczy dopłacić 6 dolarów za przesyłkę kurierem i nie musimy się o nic martwić. Wracając do chińskich marek. Najbardziej popularnymi są Xiaomi i Huawei. Wszystkie telefony tych firm miażdżą konkurencję nie pozostawiając na nich suchej nitki. Wydajność, jakość, wykonania, bateria, cena. Oczywiście nie ma róży bez kolców i wady występują jak w każdym innym smartfonie.

Nie zapomnijmy o innych chińskich firmach, które także oferują świetne telefony za śmiesznie niskie pieniądze. Przykładem jest firma Ulefone ze swoim flagowym modelem Future. Telefon pełen innowacji jakich nie znajdziemy na rynku usb c szkło 2, 5d głośniki stereo 4 gb ram a to wszystko za jedyne 800 zł. W tej kwestii nie mam już nic do dodania. Zdecydowanie warto kupować chińskie telefony i przyczynić się do rozwoju tamtejszego rynku smartfonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here