Współczesny świat śmiało dyktuje swoje warunki, nie oglądając się na branżę. W biznesie bez nowoczesnych technologii ani rusz, nawet jeśli chodzi o prowadzenie małej firmy. Pakiet Office z pewnością gości w każdym komputerze pracownika biurowego lub właściciela firmy.

Co to jest Office 365

Office 365 to cała gama programów niezbędnych do łatwego i uporządkowanego prowadzenia firmy. Word, Excel, Power Point, Outlock czy One Drive to tylko niektóre propozycje, które codziennie wspomogą pracę w ramach obliczeń, prowadzenia zestawień, sprawdzania wiadomości, tworzenia przestrzeni chmurowej czy kreowania prezentacji.                                                                                                                                                                

Korzyści z pakietu Office 365

Pakiet Office 365 można jednocześnie zainstalować aż na 5 komputerach, telefonach lub tabletach na użytkownika. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na pracę zarówno online, jak i offline, by zawsze mieć dostęp do danych.                                                                                 

Office 365 to świetne rozwiązanie biznesowe w ramach prowadzenia skrzynki e-mail. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z danych w dowolnym miejscu i na dowolnym sprzęcie. Skrzynka chroni wiadomości przed spamem oraz wirusami.                                                                                            

Wsparcie techniczne

Jeśli firmy zainteresowane są także wsparciem technicznym w ramach konfiguracji pakietów, obsługi technicznej oraz likwidacji problemów, istnieją firmy zajmujące się kompleksową opieką tego typu zleceń. Jedną z nich jest IQ PL. Partner przydziela licencje, odpowiednio i bardzo elastycznie konfiguruje ustawienia, migruje dane ze skrzynki pocztowej czy pośredniczy w zleceniach do Microsoft.                                                                           

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here