Prowadząc sieć restauracji potrzebujemy świeżych dostaw żywności, która musi cechować się najwyższą jakością, dlatego używa się kontenerów plastikowych, charakteryzujących się nieprzepuszczalnością wilgoci, a także utrzymujących dostawę w stałej temperaturze. Do tego typu pojemników należą kontenery plastikowe Palox. Są one odporne na warunki atmosferyczne, zarówno niską, jak i wysoką temperaturę.Posiadają one wszystkie wymagane certyfikaty i spełniają także normy bezpieczeństwa.

Najlepsza jakość i funkcjonalne rozwiązania w kontenerach plastikowych Palox

Pojemniki wielkogabarytowe Palox dostępne są w różnych rozmiarach, a także w dwóch typach z pokrywą lub bez pokrywy. Pojemniki wielkogabarytowe przystosowane są do dużego obciążenia, które obejmuje nawet kilka ton.. Są mobilne dzięki kółkom, zabezpieczonym gumą antypoślizgową. Dodatkowo wyposażone są w hamulec, który gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla pracowników, jak i towaru oraz możliwość awaryjnego hamowania.

Kontenery plastikowe zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, dzięki otworom w ściankach. Dlatego bardzo dobrze nadają się do przewożenia i przechowywania żywności, którą utrzymują w stałej temperaturze, nie powodując jej przegrzania ani gnicia. Zalety kontenerów plastikowych Palox doceniają przedstawiciele branży przetwórczej, gdzie świeżość warzyw i owoców jest priorytetem.

Kontenery plastikowe warto wykorzystać do transportu roślin, które wymagają specyficznych warunków przewożenia. Dla tych, które lubią stanowiska zacienione, takie przewożenie będzie jak najbardziej odpowiednie.

Pojemniki wielkogabarytowe Palox w transporcie leków i materiałów opatrunkowych

Pojemniki wielkogabarytowe świetnie sprawdzają się także w transporcie przemysłowym. Można je wykorzystać także do transportu niektórych leków, czy materiałów opatrunkowych, jeśli wyposażone są w pokrywy. Bywają produkty które wymagają przewożenia w beztlenowej atmosferze, takie jak materiały budowlane, np. tynki żywiczne. Poprzez dostęp do świeżego powietrza tracą one swoje walory, dlatego firmy transportowe wykorzystują najwyższej jakości kontenery plastikowe Palox, gdyż mają one nieprzepuszczalne ściany, a zastosowanie pokrywy dodatkowo zabezpiecza towar.

Palox to producent najwyższej jakości pojemników wielkogabarytowych, które sprawdzają się zarówno w transporcie produktów żywnościowych jak i przemysłowych. Wszystkie pojemniki cechuje niezwykła trwałość i precyzja wykonania, a także użycie najwyższej klasy materiałów do ich produkcji. Wszystko to sprawia, że pojemniki wielkogabarytowe będą służyć nabywcom przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here