Właściwy transport warunkiem doskonałego piwa

Przemysł piwny, jak i odbiorcy gotowego produktu, doskonale wiedzą, jak ważny jest transport i przechowywanie złocistego trunku. Dlatego tak znaczące jest, aby skrzynki na piwo spełniały wszelkie niezbędne wymogi.

Nie tylko zwykła kratka

Inwestycja w dobrej jakości skrzynki jest dla browarników bardzo ważna. Zapewnia bezpieczny transport piwa do klienta. Najczęściej wybierana jest skrzynka do piwa z charakterystyczną kratką w środku, dzięki której butelki są przewożone bez żadnych uszkodzeń, a załadunek i rozładunek przebiegają bardzo sprawnie.Producenci oferują także nowatorskie rozwiązania, które pozwalają na przewożenie w tej samej skrzynce do piwa zarówno butelek, jak i kartonowych multipaków. Taka skrzyneczka na piwo ma specjalną wkładkę na sprężynach, która po włożeniu kartonów opada na dno. Gdy kartony zostaną wyjęte, wkładka unosi się do połowy skrzynki i można do niej załadować butelki.

Coraz częściej skrzynki na piwo mają specjalne miękkie uchwyty, dzięki którym ich przenoszenie jest łatwiejsze, a przede wszystkim wygodniejsze. Są też dostosowane do piętrowego składowania oraz pomagają zachować odpowiednią temperaturę trunku. Bardzo łatwe jest też utrzymanie skrzynek w czystości. Wystarczy je po prostu umyć wodą z detergentem, pojemnik po takim zabiegu nie tylko jest czysty, ale i odzyskuje doskonały wygląd i kolorystykę.

Skrzyneczka na piwo gadżetem reklamowym

Producenci piwa coraz częściej doceniają reklamową funkcję pojemników na piwo. Już nie tylko na butelkach czy puszkach umieszczane jest logo firmy. Także skrzynka do piwa zostaje ozdobiona firmowymi znakami i specjalnie zaprojektowaną grafiką.Reklamowe skrzynki na piwo bardzo często są wyjątkowe. Zdecydowanie wyróżniają się wśród innych wyglądem i kolorystyką, która jest oczywiście zgodna z logiem i kolorami producenta piwa. Projektanci skrzynek na piwo potrafią doskonale wykorzystać tradycje browarów. To nie tylko powrót do starych znaków graficznych browarów, ale i wykorzystanie nowoczesnych tworzyw do produkcji stylizowanych pojemników.

Ciekawym rozwiązaniem, które ostatnio pojawiło się na rynku, jest skrzyneczka na piwo, która przypomina stare, drewniane skrzynki. Oczywiście jest wykonana z tworzywa sztucznego, ale jej wygląd budzi sentyment do marki piwa i zachęca klientów do jego nabycia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here