Smartfon uniwersalny i budżetowy - Samsung Galaxy A5 (2017)

Zwykło się uważać, że dobry telefon nie może być tani, a smartfon budżetowy raczej jest niskiej jakości. Na szczęście urządzenia takie jak Samsung Galaxy A5 LTE (2017) łączą w sobie obie zalety. To komórka funkcjonalna i zarazem po prostu tania.

Ceny nowoczesnych telefonów

Każdy, kto choć raz kupował telefon w ostatnich latach, musiał zdać sobie sprawę z niesamowitego postępu technicznego. Dawniej komórki były jedynie prostymi urządzeniami służącymi do wykonywania połączeń i wymiany wiadomości tekstowych, dziś to natomiast wielozadaniowe gadżety, bez których trudno wyobrazić sobie choć jeden dzień. Niestety wiele topowych modeli jest bardzo drogich, szczególnie w przypadku najpopularniejszych marek. Dość wspomnieć, że nowy smartfon może kosztować tyle, co używany samochód lub bardzo dobry laptop.

Poszukując funkcjonalnego telefonu wysokiej klasy, warto przyjrzeć się nieco tańszym modelom. Tym bardziej że niektóre z nich, jak choćby Samsung Galaxy A5 LTE (2017), w wielu przypadkach nie odbiegają parametrami i możliwościami od znacznie droższych urządzeń. Producent z Korei Południowej od lat plasuje się w absolutnej czołówce na rynku, a rodzina telefonów Galaxy należy do najpopularniejszych serii na świecie.

Samsung Galaxy A5 LTE (2017) – uniwersalność przede wszystkim

Telefon od marki Samsung zachwyca swoją wszechstronnością. Został zaprojektowany w taki sposób, aby równie dobrze radzić sobie przy wykorzystaniu służbowym, jak i prywatnym. Dlatego też można go spotkać zarówno w rękach zapracowanych biznesmenów, jak i nastolatków czy studentów. Uniwersalne są także wymiary telefonu Samsung Galaxy A5 LTE (2017), dzięki którym świetnie leży on nawet w drobnej, kobiecej dłoni. Zaokrąglone krawędzie pozwalają na łatwą obsługę jedną dłonią, a do tego zapobiegają wyślizgiwaniu się urządzenia z ręki.

Sercem telefonu jest praktyczny i wydajny procesor Samsung Exynos 7880. To ośmiordzeniowa jednostka taktująca zegarem 1,9 GHz, która w połączeniu z aż 3 GB pamięci RAM gwarantuje szybką i sprawną pracę urządzenia. Samsung Galaxy A5 LTE (2017) z powodzeniem radzi sobie z wieloma aplikacjami uruchomionymi w tle czy kartami przeglądarki. Warto też dodać, że telefon działa bardzo dobrze nawet przy dużym poziomie zajętości pamięci. A do tego jest niezwykle prosty w obsłudze. Oprogramowanie Android należy do najpopularniejszych rozwiązań tego typu na świecie, jest bardzo intuicyjne, a ewentualne błędy są szybko rozwiązywane za pomocą odpowiednich aktualizacji.

Samsung Galaxy A5 LTE (2017) posiada także bardzo dobry zestaw multimedialny. Chodzi tu nie tylko o wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 5,2 cala, ale i 2 aparaty z licznymi systemami dodatkowymi, które ułatwiają uchwycenie właściwego kadru. W ten sposób zaledwie kilka kliknięć dzieli cię od wykonania doskonałego zdjęcia w niemal każdych warunkach. Zachowanie ważnych chwil w pamięci telefonu nigdy nie było tak proste jak teraz!

Nie przepłacaj za telefon

Pamiętaj, by nie wpaść w pętlę konsumpcjonizmu i zakupoholizmu. Nie musisz kupować najdroższego telefonu na rynku po to, aby móc cieszyć się funkcjonalnością i możliwościami na miarę XXI wieku. Warto poszukać tańszych alternatyw, a bez wątpienia jedną z najlepszych jest Samsung Galaxy A5 LTE (2017). To wysokiej klasy smartfon, który w momencie zakupu nie opróżni twojego portfela. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny urządzenia, model ten można z powodzeniem uznać za znakomity interes, który jest w zasięgu twojej ręki. Nie czekaj więc dłużej i dokonaj znakomitej transakcji, która z pewnością ci się opłaci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here