Telefony stały się podstawowym narzędziem nie tylko rozrywki, ale i również pracy. Czego najczęściej oczekujemy od nowego telefonu? Dla jednych najważniejszy jest duży wyświetlacz, a dla drugich dobry aparat. Jeszcze inni cenią sobie szybkość i funkcjonalność.

Jak pogodzić wszystkie te kryteria? Doskonale wie jak to zrobić chiński koncern Huawei i jego bestsellerowy model Huawei P8 Lite. Już na samym początku uwagę przyciąga nienaganna, bardzo cienka, wykonana z tworzywa sztucznego obudowa, imitująca metal o grubości zaledwie 7, 7 mm. Telefon został wyposażony w 5-calowy ekran HD wykonany w technologii IPS. Kolory są bardzo żywe i rzeczywiste, kąty widzenia są jak najbardziej poprawne.

Na co warto zwrócić uwagę? O ludziach mówi się, że nie najważniejszy jest wygląd zewnętrzny, ale wnętrze i jego dusza. Nie inaczej ma się sprawa z telefonami. Podstawową jednostką tworzącą charakter smartfona jest aż ośmiordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci ram, dzięki czemu wydajność telefonu możemy śmiało porównywać z droższymi modelami. Warto też wspomnieć, że telefon ma wbudowane 16 GB pamięci, kóra oczywiście możemy rozszerzyć.

Wszystkie te parametry sprawiają, że możemy grać w najbardziej wymagające graficznie gry, mając uruchomionych nawet kilka aplikacji jednocześnie. Warto również zwrócić uwagę na bardzo dobry 13 Mpix aparat przedni, dokonywujący wysokiej jakości zdjęcia. Jeśli zadbamy o dobre światło, fotografie wychodzą naprawdę ślicznie. Dla wszystkich miłośników selfie, Huawei P8 Lite oferuje 5 Mpix aparat przedni z funkcją pięknego selfie.

Aparat fotograficzny posiada wiele zaawansowanych aplikacji, poprawiających jakość tworzonych zdjęć. Ogromnym atutem telefonu jest Dual Sim, co oznacza, że możemy korzystać z dwóch kart Sim na jednym telefonie. Warto też dodać, że telefon posiada wiele ciekawych funkcji, jak na przykład czujnik światła, rysowanie na ekranie, obsługa jedną ręką lub w rękawiczkach. Obecnie nie ma na rynku lepszego smartfona niż Huawei P8 Lite.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here