Koh i Noor jedyna marka na rynku z tak kompleksową ofertą

0
1794

Pomimo że większość biurokracji przenosi się już do chmury, a dokumenty często nie wydostają się poza obszar twardego dysku, w branżach takich, jak edukacja czy wszelkich dziedzinach artystycznych, nadal używa się różnego rodzaju przyrządów piśmienniczych i plastycznych. Wśród producentów takiego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje marka Koh i Noor. Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju artykułów, które znajdą swoje zastosowanie na wielu płaszczyznach.

Oferta

Wśród produktów Koh i Noor znajdziemy między innymi różne rodzaje ołówków. Będą to zwyczajne ołówki grafitowe, które sprawdzą się do prac plastycznych, zakreślania itd., jak również specjalne ołówki mechaniczne z wkładami, które to wykorzystywane są już do bardziej zaawansowanych projektów (np. przez architektów). Kolejna kategoria skierowana jest głównie do najmłodszych, którzy żywią pasję do rysowania lub po prostu wymagają tego od nich nauczyciele. Kredki Koh i Noor dostępne są w dużych i mniejszych zestawach, dlatego w zależności od zapotrzebowania można dopasować odpowiedni wariant. Skoro jesteśmy przy tematyce malowania, oczywiście znajdą się tutaj także farby wodne i pastelowe. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na pokaźny wybór węgli, kredy, czy sepii. Znajdą się tutaj także różnego rodzaju pędzle, które z farbami pozwolą stworzyć naprawdę wspaniałe dzieła.

Artykuły papiernicze

Swoją wizję artystyczną trzeba przecież wyrażać na jakimś materiale. Koh i Noor to również szeroka oferta artykułów papierniczych. Bloki papiery, kalki, a nawet gotowe kolorowanki dla najmłodszych to z pewnością doskonały wybór. Znajdą się tutaj bloki techniczne i rysunkowe, większe formaty, notatniki, zeszyty w kratkę i w linie, a nawet kalendarze i terminarze, które pozwolą uporządkować codzienność i dopilnować wszystkich terminów.

Zestawy kreatywne

Jeśli chodzi o rozwijanie kreatywności, artyzmu i zdolności manualnych, bardzo dobrym wyborem będzie skorzystanie z szerokiej oferty zestawów kreatywnych Koh i Noor. Będzie to także modelina i masa plastyczna, z której wykonać można najróżniejsze figury i elementy. To doskonały pomysł na kreatywne zorganizowanie czasu dla dziecka. Zestawy opisane są względem zakresu wiekowego, który pozwoli dopasować jak najlepsze typy zestawów kreatywnych.

Akcesoria Koh i Noor to doskonały wybór, zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci, które zaczynają dopiero przygodę z edukacją. Oferta marki jest na tyle szeroka, iż każdy znajdzie coś tutaj dla siebie. Artykuły to materiały najlepszej jakości, dlatego z pewnością przetrwają długi czas, nawet bardzo intensywnej eksploatacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here