Gdzie zamówić drzwiczki do kominka?

Osoby posiadające w swoim domu kominek bardzo często zastanawiają się nad wyborem odpowiednich drzwiczek. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że zakup tego rodzaju produktu jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać.

Gdzie zamówić drzwiczki do kominka?

Producent drzwi kominkowych https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ wykonuje ręcznie drzwiczki do kominka na indywidualne zamówienia klientów. Warto mieć świadomość, że firma ma w swojej ofercie asortymentowej trzy modele, które bez żadnego problemu mogą zostać dostosowane praktycznie do każdego typu dostępnego na rynku kominka otwartego. Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć, że dzięki temu, iż produkty zostały wykonane z najwyższej możliwej jakości stali, gwarantują zabezpieczenie danego pomieszczenia przed strzelającymi iskrami czy wydobywającym się dymem.

Jakie drzwiczki kominkowe ma w swojej ofercie asortymentowej omawiany producent?

Model drzwi AD3 został przez producenta opracowany zarówno dla małych, jak i średnich palenisk. Produkt został ponadto wyposażony w specjalny system Clean Glass, jego celem jest zredukowanie zabrudzeń szyby przez nakierowywanie strumienia powietrza pod odpowiednim kątem.

Z kolei model drzwi AF3 zaprojektowano specjalnie dla klientów, którzy cenią sobie szczególnie niestandardowy wygląd. Jego atutem jest wbudowany nawiew dolny i górny.

Model drzwi AX6 stworzono przede wszystkim z myślą o paleniskach, które posiadają ponadprzeciętne rozmiary. Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć, że w celu zagwarantowania konstrukcji, a także bezpieczeństwa użytkowników, producent wykonał ramę ze stalowego profilu 30×30 mm. Trzeba również dodać, że omawiany model AX6 wyposażono w cztery regulowane wloty powietrza, które są niezależne od siebie. Należy mieć świadomość, że ich równomierne rozlokowanie, czyli dwa na górnej, a także dwa na dolnej krawędzi, gwarantują świetne doprowadzanie powietrza do paleniska w trakcie użytkowania.

Drzwiczki kominkowe producent drzwi wyróżniają się przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here