Co to jest InstaStories

Instagram, to jeden z największych, oraz najpopularniejszych portali społecznościowych, który daje swoim użytkownikom wiele możliwości. Jedno z najciekawszych, udostępnionych dla użytkowników prywatnych oraz firm funkcji, jest Insta Stories. Czym ono jest, i w jakim celu się je tworzy?

Wszystko, co musisz wiedzieć o Insta Stories

Insta Stories jest funckje, dzięki której, można tworzyć krótkie relacje, którym można podzielić się z obserwującymi profil użytkownikami. Relacje te, trwają 24 godziny, po czym znikają. Aby stworzyć własną relację, instagram udostępnił wiele ciekawych opcji, dzięki którym, każdy z łatwością edytuje wrzucony przez siebie materiał .Jedna z nich jest poziomowanie, czyli funkcja, która pozwala nagrać wideo w taki sposób, by obraz nie był pochyły.

Drugą, równie ciekawą opcją, którą udostępnił Instagram, jest możliwość zastosowania własnych naklejek. Może być to dowolne zdjęcie lub obrazek. Na tym oczywiście nie koniec. Podczas publikacji swojej relacji, można zaznaczyć zapisywanie publikowanych relacji. W ten prosty sposób, nie tylko udostępnimy film, ale również go zapiszemy, dzięki czemu, w dowolnym momencie, można wrócić do publikowanych treści, oraz udostępnić je odwiedzającym profil użytkownikom.

Co ciekawe Twoje stories może być oglądane anonimowo. Ty także możesz oglądać Instastory anonimowo o ile ktoś nie ma prywatnego konta.

Dlaczego warto publikować relacje na instagramie?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego warto korzystać z Insta Stories, oraz jakie ma ono zalety. Otóż jest ich na prawdę wiele. Firmy, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów, dzięki publikowanym treścią, mogą zwiększyć zasięg wyświetlonej reakcji, przez co zwiększa się prawdopodobieństwa, zdobycia nowego klienta. Drugą zaletą, stosowania przez firmy Insta Stories, jest zaplanowanie krótkotrwałej relacji, która ma na celu, promocje danej usługi. Takie czasowe wyświetlenie treści, może być wskaźnikiem, do początku lub końca ceny promocyjnej, za dany produkt, lub świadczoną usługę.

Dla osób prywatnych, publikowanie treści, jest również świetnym sposobem, na rozpoczęcie pracy zarobkowej. Duża ilość osób obserwujących, oraz reakcji na publikowane treści, może przyczynić się do rozpoczęcia owocnej pracy. Na czym ona miałaby polegać?

Zarabianie na Instagramie za pośrednictwem Insta Stories

Gdy duża ilość osób, obserwuje nasz profil, oraz reaguje na publikowane treści, zwiększamy swoją szansę, na zarobek. W jaki sposób? Firmy, które szukają osób do promowania swoich produktów, zwracają uwagę na jakość publikowanych treści, sposób wyrażania się, tworzenia wideo, ilość osób obserwujących i aktywnych na profilu. Jeśli profil jest znany, oraz chętnie odwiedzany, firmy z chęcią nawiązują współpracę z użytkownikami, co jest korzystne dla obu stron. Aby jednak przyniosło to efekt, ważne jest, jak tworzone są relacje oraz jakiej są jakości. O to kilka wskazówek, jak tworzyć relacje na Insta Stories.

Podczas nagrywania relacji na Insta Stories, zwróć uwagę, na położenie kamery. Unikaj nawet delikatnego przekrzywienia, co negatywnie wpłynie na publikowaną treść. Zwróć uwagę, czy urządzenie odpowiednio łapie ostrość. Zamazane, oraz niewyraźne treści, są nie tylko nieczytelne, ale również zniechęcają do ich oglądania. Kolejnym, istotnym elementem podczas tworzenia Insta Stories, jest logiczny przekaz. Zachowaj interpunkcje oraz pisz bezbłędnie, by użytkownicy wiedzieli, co masz na myśli. Unikaj również rozbudowanych treści, gdyż często odpychają, niż zachęcają.

Mało popularne funkcje, dostępne na Instagramie, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe Insta Stories.

Jeśli prowadzisz bloga, lub swoją stronę internetową, na której publikujesz liczne treści. Zależy Ci na tym, aby pojawiły się na niej również informacje, z Twojego Instagrama, możesz skorzystać z opcji osadzania postów z instagrama. Ta rzadko używana funkcja, pozwoli Ci umieścić w łatwy sposób link, do danego postu, dzięki czemu, każdy kto będzie chciał uzyskać więcej informacji na dany temat, będzie mógł kliknąć w osadzoną ikonkę, i przejść do treści publikowanej na instagramie. Rozwiązanie to, jest bardzo pomocne w promowaniu swoich produktów i usług, zwłaszcza przez firmy, którym zależy na zwiększeniu zasięgu marketingowego.

Insta Stories ma wiele przydatnych funkcji, które możesz wykorzystać na różny sposób. Dzięki publikowaniu treści, możesz być na bieżąco, zwiększać swoją popularność w sieci, oraz zdobyć wymarzoną prace, dzięki której, zarobisz prawdziwe pieniądze, nie wychodząc przy tym z domu. Koniecznie sprawdź, jak wiele możesz osiągnąć, i zacznij publikować swoje Insta Stories.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here