Kompleksowe rozwiązania diagnostyczne na najwyższym poziomie

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak duże znaczenie w dzisiejszym świecie ma diagnostyka. I chodzi tutaj zarówno o badania dotyczące organizmu człowieka, jak również całego środowiska, w którym żyje. Nowoczesne techniki diagnostyczne pozwalają na wczesne rozpoznanie wielu chorób, a co za tym idzie, ich skuteczne leczenie. Niewielu z nas ma jednak świadomość jak bardzo rozbudowane jest całe instrumentarium diagnostyczne. Świetnym sposobem na poszerzenie horyzontów w tym zakresie jest przejrzenie oferty firmy, która jest liderem na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratoriów.

Firma z tradycjami

Argenta, bo właśnie o tej firmie mowa, to przedsiębiorstwo z trzydziestoletnią tradycją. Siedziba Argenty mieści się w Poznaniu. W katalogu produktów znajduje się ponad 10 tysięcy pozycji. Na terenie Polski spółka jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Thermo Fisher Scientific, Amplex, Anatolia Geneworks, Autobio, Cois, E77, Fujirebio, Hybergene, Hygiena, Indicia, Interscience, Liofilchem, Medical Wire, Microbiologics, Mindray, Oxford Immunotec, SD Biosensor, Snibe, Statens Serum Institute, czy Synthesis. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Wśród klientów firmy znajdują się laboratoria badające żywność, laboratoria kliniczne, zakłady higieny weterynaryjnej, inspekcje sanitarne, jednostki naukowo-badawcze. Są to zatem wszystkie te podmioty, w których działalności przydają się kompleksowe rozwiązania diagnostyczne. Podmioty współpracujące ze spółką Argenta, doceniają jej dążenie do nieustannego rozwoju, poszerzanie kompetencji zespołu specjalistów oraz otwarcie na innowacje.

Oferta firmy Argenta

Załoga firmy Argenta stara się o to, aby w asortymencie dostępne były wszelkie niezbędne w procesie diagnostycznym produkty. W sprzedaży znajdują się zatem:

  • odczynniki mikrobiologiczne, w tym między innymi: pożywki, testy identyfikacyjne i immunologiczne, krążki, generatory atmosfer,
  • systemy i analizatory,
  • materiały zużywalne,
  • produkty do kontroli jakości,
  • sprzęty laboratoryjne,
  • odczynniki chemiczne,
  • szybkie testy,
  • wyroby przeznaczone do diagnostyki weterynaryjnej.

Jak widać, w ofercie jest cały szereg produktów, które mogą być wykorzystane w analityce ogólnej, podczas badań molekularnych, w biochemii, mikrobiologii i immunologii. Dostępne są zarówno wysokospecjalistyczne urządzenia, jak i drobne wyposażenie pracowni laboratoryjnej. Można się tu zaopatrzyć w inkubatory, suszarki, autoklawy, pompy, wirówki, jak i pipety, systemy do pobierania i transportu próbek, probówki, płytki, szpatułki, rękawiczki, tipsy, ezy oraz wiele innych akcesoriów dodatkowych. Warto podkreślić, że wyroby te posiadają wszelkie niezbędne atesty i pozwolenia.

Działania firmy w zakresie walki z epidemią wirusa SARS-CoV-2

Wirus SARS-CoV-2 odcisnął piętno na życiu całego świata. Każdy z nas odczuł, czy to bezpośrednio, czy pośrednio, skutki epidemii. Firma Argenta włączyła się w walkę z wirusem. Obecnie jest jedyną na polskim rynku firmą, która dostarcza kompleksowe rozwiązania diagnostyczne w tym zakresie. I co ważne, dla każdego rodzaju laboratorium.

Kompleksowa oferta firmy dostępna jest pod adresem internetowym: https://www.argenta.com.pl/. Oprócz typowych produktów związanych z diagnostyką, czyli sprzętu i testów, w asortymencie znajdują się także artykuły zabezpieczające stanowisko pracy oraz środki ochrony osobistej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here