Franczyza klubu fitness z trenerem personalnym

Franczyza to coraz bardziej popularny sposób na prowadzenie własnego biznesu. Pozwala na znacznie łatwiejsze wejście na rynek niż klasyczne modele biznesu i odznacza się wieloma ułatwieniami, które przydadzą się szczególnie młodym przedsiębiorcom. Czy z jej pomocą można jednak stworzyć renomowany klub fitness? Oczywiście – podpowiemy ci, jak tego dokonać.

Niewielka kwota, która pozwoli ci wejść na rynek gospodarczy jako przedsiębiorcy

Pierwsza i najważniejsza cecha franczyzy to możliwość wejścia na rynek gospodarczy, otwarta nawet dla tych osób, które nie posiadają ogromnych sum albo nie mogą dostać większego kredytu bankowego. Dostępna franczyza do 50 tys zł zapewnia możliwości szerokiemu gronu osób, które chciałyby spróbować swoich sił na lokalnym rynku i może stać się pierwszym krokiem do znacznego poszerzenia działalności w kolejnych latach.

Co wiąże się z taką inwestycją? Franczyza w cenie do 50 tys zł, jaką oferuje MEON EMS, to sposób na otwarcie własnej, kameralnej siłowni z trenerem personalnym oraz nowoczesnym sprzętem. W skład pomocy oferowanej młodemu przedsiębiorcy wchodzą między innymi wszystkie niezbędne narzędzia administracyjne i marketingowe, a także materiały pomocnicze i wsparcie doświadczonych przedsiębiorców. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdobywane jest odpowiednie know-how, które przekłada się następnie na rozwój biznesu. Z kolei dostarczone materiały marketingowe, takie jak ulotki, strona internetowa czy okleiny, to sposób na to, by szybko pokazać swoją przynależność do znanej i cenionej marki. Dzięki temu zdobycie klientów jest znacznie łatwiejsze, niż budowanie społeczności wokół zupełnie nowej firmy.

Jak wyglądają ćwiczenia w oferowanym systemie EMS?

Decydując się na franczyzę u MEON EMS, przedsiębiorca otwiera kameralne studio fitness, w którym główny nacisk kładziony jest na pracę z systemem elektrostymulacji mięśni. System ten oparty jest o wykorzystanie specjalnego kombinezonu, w którym umieszczone są elektrody. Po jego założeniu rozpoczynają się lekkie ćwiczenia fizyczne, które trwają około pół godziny. Już taki czas poświęcony dwa razy w tygodniu wystarcza, aby połączenie aktywności z elektrostymulacją przyniosło efekty porównywalne do codziennych, długich ćwiczeń!

Oferując swoim klientom system EMS, przedsiębiorca ma pewność, że gwarantuje im szybkie i widoczne gołym okiem rezultaty. Co więcej, jest to w pełni bezpieczny system, ponieważ opiera się o naukowo opracowane impulsy, które dopasowywane są do każdej osoby indywidualnie.

Trener personalny w systemie EMS

Jako przyszły przedsiębiorca musisz wiedzieć, że w systemie EMS koszt trenera personalnego jest od razu wliczony w koszt ćwiczeń, ponoszony przez twoich klientów. Dzieje się tak dlatego, że jego obecność jest niezbędna podczas całej sesji. To on dopasowuje impulsy do danej osoby, a także dobiera zestaw ćwiczeń, które będą najlepiej spełniać oczekiwania i możliwości ćwiczącego.

W efekcie franczyza studia EMS z trenerem personalnym to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na zaoferowanie klientom unikatowej metody poprawy kondycji, siły i rzeźby ciała. Co więcej, dla samego nowego przedsiębiorcy to atrakcyjna możliwość, łącząca w sobie niewielki koszt i doskonały, ekskluzywny biznes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here