Wykonaj doładowanie PlayStation Plus bez karty i on-line!

0

Przeprowadzenie doładowania PlayStation nie wymaga wcale posiadania karty – w tym celu możemy także zapłacić gotówką albo przelewem. Jak to zrobić?

Najlepszy telewizor 55 cali 4K? Poznaj nasz TOP 3

0

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, przede wszystkim musisz określić jego wielkość. Zastanów się też, na czym najbardziej Ci zależy – np. na nowoczesnych technologiach, opcji Smart TV czy też wyjątkowym designie. Jednym z najpopularniejszych jest telewizor 55 cali 4K, dlatego też wybraliśmy kilka wartych uwagi modeli.

Bilety komunikacji miejskiej przez telefon dostępne także w Częstochowie

0

Aby kupić bilet komunikacji miejskie, wcale nie trzeba mieć odliczonych drobnych – wystarczy telefon w kieszeni. W wielu polskich miastach coraz częściej można spotkać się z usługą zakupu biletu mobilnie. Teraz dostępna jest ona także w Częstochowie.

Telewizor w salonie – jak aranżować przestrzeń

0

Dawniej telewizory były najczęściej używanymi urządzeniami elektronicznymi i tym samym często otrzymywały honorowe miejsce w pokoju dziennym. I dziś, choć miejsce odbiorników telewizyjnych już dawno zajęły komputery osobiste, tablety oraz smartfony, nierzadko warto postawić telewizor w centralnym miejscu salonu. Oto kilka pomysłów na niebanalne aranżacje.

Strategie marketingowe – jak wybrać najlepszą?

0

Już na studiach związanych z reklamą i marketingiem możemy dowiedzieć się jak duże znaczenie ma strategia marketingowa w kontekście budowania marki. To właśnie ona powinna być punktem wyjścia przy planowaniu naszego biznesu.

Relacje publiczne a marketing – zależność czy autonomia?

0

PR, czyli public relations, to wszystko to co współtworzy naszą relacje z otoczeniem. To nasz odbiór w świecie. To także popularność, ocena działań, która może mieć wymierny wpływ na nasz sukces. Skąd zatem pomysł, aby coś, co kształtuje nasze publiczne działania (a takim niewątpliwie jest marketing) oddzielić od czegoś, co jest wyznacznikiem ich działania?

Jak zwiększyć wiedzę z zakresu SEO

0

Marketing online prężnie się rozwija. Wiele osób pragnie poszerzać swoja wiedzę w tej dziedzinie. Niektórzy starają uczyć się samodzielnie, inni korzystają z zewnętrznej pomocy. Każdy sposób na przyswojenie wiedzy jest dobry, to który wybierzemy zależy od naszych wymagań i predyspozycji.

W jakich przypadkach warto wybrać lokatę trzymiesięczną?

0

Chociaż niskie oprocentowanie lokat bankowych nie zachęca do oszczędzania, niemal 30 proc. Polaków lokuje nadwyżkę finansową właśnie w taki sposób. Mimo dostępności produktów długoterminowych, lokata trzymiesięczna cieszy się największą popularnością. Sprawdź, w jakich przypadkach warto ją założyć.

Innowacyjne technologie dla hoteli – zobacz przykłady

0

Innowacyjne, cyfrowe rozwiązania coraz częściej pojawiają się w hotelach. Nic dziwnego, producenci oferują narzędzia, które czasami przypominają filmy fantastyczne, a do tego taka technologia znacznie ułatwia zarządzanie hotelem.

Niesamowite multimedia w komórce

0

Telefony komórkowe już dawno przestały służyć wyłącznie do komunikacji. Obecnie to nieoceniona pomoc w pracy czy źródło rozrywki, ale również przenośne urządzenie multimedialne. W obraz ten szczególnie mocno wpisuje się Sony Xperia XZ1.

ZOBACZ TEŻ