W jakich przypadkach warto wybrać lokatę trzymiesięczną?

0

Chociaż niskie oprocentowanie lokat bankowych nie zachęca do oszczędzania, niemal 30 proc. Polaków lokuje nadwyżkę finansową właśnie w taki sposób. Mimo dostępności produktów długoterminowych, lokata trzymiesięczna cieszy się największą popularnością. Sprawdź, w jakich przypadkach warto ją założyć.

Innowacyjne technologie dla hoteli – zobacz przykłady

0

Innowacyjne, cyfrowe rozwiązania coraz częściej pojawiają się w hotelach. Nic dziwnego, producenci oferują narzędzia, które czasami przypominają filmy fantastyczne, a do tego taka technologia znacznie ułatwia zarządzanie hotelem.

Niesamowite multimedia w komórce

0

Telefony komórkowe już dawno przestały służyć wyłącznie do komunikacji. Obecnie to nieoceniona pomoc w pracy czy źródło rozrywki, ale również przenośne urządzenie multimedialne. W obraz ten szczególnie mocno wpisuje się Sony Xperia XZ1.

Bądź przygotowany na JPK!

0

Od stycznia 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy są zobligowani do wysyłania drogą elektroniczną Jednolitego Pliku Kontrolnego do organów kontroli podatkowej. Kompletne JPK posiada łącznie 7 struktur, natomiast JPK_VAT jest strukturą, którą należy przedstawiać obowiązkowo, pozostałe zaś należy składać na żądanie Urzędu Skarbowego.

Klucz rozwoju firmy? Odpowiednia informatyzacja logistyki magazynowej

0

Mimo wprowadzenia narzędzi informatycznych w zakresie zarządzania obszarem magazynowym przedsiębiorstwa, nie jesteś do końca zadowolony z efektów? Sprawdź jakie rozwiązania wybrać!

Przygotuj się na 2018, czyli o nadchodzących trendach w social media

0

Kampanie reklamowe w social media to jedne z tych reklam, na które decydują się różne firmy — tak międzynarodowe korporacje, jak i lokalne sklepy czy wypożyczalnie elektronarzędzi. Tak jak każdego roku zmieniają się trendy w ogólnie pojętej reklamie, tak zmiany te dotykają także social media. Z jakimi trendami w takich kampaniach spotkamy się w roku 2018?

Pojemniki wielkogabarytowe Palox – szeroki wybór dla każdej branży

0

Prowadząc sieć restauracji potrzebujemy świeżych dostaw żywności, która musi cechować się najwyższą jakością, dlatego używa się kontenerów plastikowych, charakteryzujących się nieprzepuszczalnością wilgoci, a także utrzymujących dostawę w stałej temperaturze. Do tego typu pojemników należą kontenery plastikowe Palox. Są one odporne na warunki atmosferyczne, zarówno niską, jak i wysoką temperaturę.Posiadają one wszystkie wymagane certyfikaty i spełniają także normy bezpieczeństwa.

Biuro bez komputera? To niemożliwe!

0

Współczesny świat śmiało dyktuje swoje warunki, nie oglądając się na branżę. W biznesie bez nowoczesnych technologii ani rusz, nawet jeśli chodzi o prowadzenie małej firmy. Pakiet Office z pewnością gości w każdym komputerze pracownika biurowego lub właściciela firmy.

Zasady rozliczania ulgi podatkowej w IKZE

0

Odkładasz środki z myślą o emeryturze na Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE)? Masz prawo do skorzystania z ulgi podatkowej. Sprawdź, kiedy i w jaki sposób ją rozliczyć.

Notowania popularnych kryptowalut

0

Kryptowaluty to innowacyjne mechanizmy i nowoczesne technologie płatności internetowych za pośrednictwem wirtualnych pieniędzy. Najpopularniejszym obecnie środkiem płatności tego rodzaju jest przede wszystkim Bitcoin, powstały w 2008 roku. Aktualnie można się nim posługiwać w coraz większej ilości punktów usługowych i sklepów internetowych. Waluta ta jest odporna na inflację ze względu na ograniczoną ilość tworzonych środków. Mówi się, że Bitcoin stanowi pierwszy na świecie przypadek waluty w pełni opartej na zasadach matematycznych.

Szerokie zastosowanie kryptowalut

Kryptowaluty przydają się szczególnie wtedy, gdy konieczne jest wykonanie transakcji międzynarodowej (zakupy na zagranicznych portalach online, opłacenie abonamentu na danej platformie itd.). Dzięki skorzystaniu z możliwości, jakie oferuje Bitcoin, płatność odbywa się szybko, sprawnie i za niewielką opłatą za przelew, bez konieczności przewalutowania, jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych transakcji bankowych. Ponadto Bitcoin gwarantuje również bezpieczeństwo kontrahentów na najwyższym poziomie, zapewniając stuprocentową anonimowość w Internecie.

KryptoPortal.pl – Notowania kryptowalut

Witryna ta dostarcza szczegółowych wiadomości na temat kryptowalut. W ramach portalu działają także: forum, wszelkiego rodzaju poradniki oraz generator portfeli papierowych Bitcoin. Ponadto portal gromadzi także informacje na temat aktualnych cen i zmian na rynku poszczególnych kryptowalut, takich jak: Bitcoin, Ethereum, Ripple, DASH, NEM, Litecoin, Monero, Waves, Steem, Gas oraz wielu innych.

ZOBACZ TEŻ