Odkurzacz Zelmer Protecto - co może zaoferować?

Zazwyczaj używanie standardowego odkurzacza wiąże się z tym, że mamy poobijane meble i ściany. Dzieje się tak dlatego, że korpusy odkurzaczy standardowych są wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które jest twarde i kiedy szarpiemy za rurę, to cały odkurzacz wręcz odbija nam się od ścian powodując ich stopniowe niszczenie. Przy każdym odkurzaniu ściany będą więc bardzo mocno poobijane i za jakiś czas nie będzie to wyglądało zbyt dobrze. Niemniej jednak, firma Zelmer znalazła na to rozwiązanie i udało jej się skonstruować nowoczesny odkurzacz, który nie obija ścian. Jest to model Protecto, którym sobie dzisiaj powiemy nieco więcej szczegółów. 
 

Przydaje się w przy szybkim sprzątaniu
Zapewne przypominasz sobie niejedna sytuację, kiedy to ktoś niespodziewanie zapowiadał wizytę, np. mama, a Ty musiałaś bardzo szybko uwijać się ze sprzątaniem. To właśnie wtedy szybko przeciągasz odkurzacz pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Tym samym bardzo mocno obijasz wszystko po drodze. Jeśli takie szybkie sprzątanie jest jedno, to jeszcze szkody nie muszą być wielkie. Niemniej jednak, po kilkunastu takich powtórzeniach w przeciągu kolejnych tygodni ściany na pewno nie będą wyglądały dobrze. Zacznie odpadać tynk i farba, co będzie pociągało za sobą dodatkowe koszty napraw. 
 

Dlaczego właśnie Protecto?
Odkurzacz został wyposażony w bardzo szerokie protektory, które wykonane są z miękkiego materiału. Chronią one nie tylko samo urządzenie, ale również wszystkie ściany i meble, które są w zasięgu Twojego sprzątania. Co więcej, został wyposażony w bezprzewodowe sterowanie, dzięki czemu nie trzeba się nawet schylać, aby go włączyć. Cyfrowa regulacja mocy umożliwia dopasowanie trybu do tego, co aktualni odkurzasz. Nie wszędzie potrzebna jest np. pełna moc, więc zawsze można sobie to dokładnie ustawić. 
Warto również wspomnieć o tym, iż cena nie jest zaporowa i wynosi niecałe 680 zł, co nie jest dużo, jak na sprzęt tej klasy. Zdecydowanie warto się jest w niego doposażyć i zacząć w końcu oszczędzać swoje ściany. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie czasowej.